katiponline.com: Klavye Çalışması

En İyi Klavye Çhileışma Sitesi

On Parmak Online Klavye Çhileışması
Bilgisayarda yazı yazarken ne kadar hızlı evetğunuzu tasa ediyorsanız, klavye momentum testi yapabileceğiniz internet siteleri tam size bakılırsa. Bu internet siteleri ile klavyede yazı çit momentumınızı görebilir, hileıştırmalar yapabilir ve yeterince çhileışırsanız bir tarih kendinize ilişik bir rekorun sahibi olabilirsiniz.
Günümüz dünyasında dürüstıllı telefon klavyelerine hapsolmuş olsak da bilgisayarda klavye kullanarak yazı geçirmek, özellikle hızlı yazabilmek hala son kerte önemli bir kudret. Duyduğunuz şeyleri aynı anda klavye ile makaslamakya dökmek kadar önemli beceriler, yaşamın katı çok alanında teamülinizi kolaylaştıracaktır. Yazı yazarken ne kadar hızlı evetğunuzu öğrenebileceğiniz biraşırı klavye momentum testi sitesi bulunuyor. Klavye momentum testi internet sitelerinin katı çoğu Türkçe ve İngilizce olsa da birtakımlarında birden bir araba tat alma organı seçeneği görebilirsiniz. Yeni öğrendiğiniz bir tat alma organı üzerinden klavye momentum testi yaparak o dilin inceliklerini öğrenebilir ve alşavk olmadığınız bir çit stiline parmaklarınızı hileıştırabilirsiniz. Yeterince çhileışırsanız, siz yazı yazdıktan sonrasında klavye üzerinde esrar tütmesini de katkısızlamanız olabilir.
Online Klavye Düellosu
Online klavye düellosu sayesinde kullanıcıların birbirleri ortada yarışarak hoş bir yarış ortamında klavye çhileışması yapması katkısızlanmaktadır. Kullanıcılara kolaylık olması açısından usa vurma olarak haberleşebilecekleri chat ekranı kullanıma sunulmuştur. Böylelikle klavye düello öncesinde ve sonrasında kullanıcıların birbirleri ile rahatça bir şekilde haberleşme kurabilmektedir.
Bunun semtı sıra kullanıcılar karşıtlıklı klavye yarışması yahut farklı bir deyişle düello yapacağı kadar, toplu düello özelliği ile 100’lerce zat aynı anda klavye yarışması yapabilmektedir. Öyle ki, 126 zat ile baş başa sitede toplu klavye düellosu gerçekleştirilmiş ve üstün dereceli olarak kayıtlara geçkintir.
Hatta sitemiz üzerinde oluşturulan rütbeleri elde ika konusunda biraşırı adayın yarıştığını da görebilmek mümkündür. Bu rütbeler;
• Çaylak
• Yetişmen
• Antreken
• Cambaz Hatcı
• Tuş Yakan
• Klavye Bükücü
• Klavyeşör
Klavye Yol Testi
Klavye Yol Testi ile baş başa sizlerde 1 dakika, 3 dakika ve 5 dakikalık periyotlar ortada kendinizi deneyerek seviyenizi ölçebilirsiniz. Klavye momentum testi siz değerli ziyaretçilerimizin seviyenizi saptama edebilmeniz açısından enikonu mefret bir öneme sahiptir. “Klavye Yol Testine Sarrafiyela!” butonuna tıklanılması ile baş başa başlamış olacağınız bu reisüvende sizlerde adınızı en âlâ skorlar kısmına yazdırabilirsiniz.
Klavye momentum testi aynı zamanda siz değerli ziyaretçilerimizin on inç çit eğilimine ve leziz bir şekilde daimî olarak çhileışma gerçekleştirmenize imkân vermektedir. Yapmış evetğumuz analizler neticesinde klavye momentum testinde biraşırı kişinin kendi rekorunu egale kılmak yürekin daimî olarak çhileışma yaptığını ve ilerleme gösterdiğini görmekteyiz.
Klavye Çhileışması
Klavye çhileışması bölümünde, klavye mülakat uygulaması, özel antrenman sahası ve kendi metninde çhileış kadar biraşırı devir arazi almaktadır. Bu taksimmlerin her biri kendi içerisinde farklı özelliklere sahiptir.
Bunun semtı sıra “Kombine Klavye Çhileışması” ile baş başa kullanıcılar istedikleri ahit belirlenen gün aralığında çhileışdamızlık zalimlabilir ve çhileışma sonucunu görebilirler. Bu şekilde kullanıcıların 1 tarih, 3 tarih, 1 hafta ve 1 aylık ahit dilimleri ortada çeşitli kullanıcılar ile baş başa hoş bir yarış ortamında çhileışma yapması hedeflenmiştir.
Türkçe üzerinden klavye çhileışması yapabileceğiniz sitenin öne çısoy özelliği ise sınav yürekin onlarca farklı metanetli sunuyor olması. Sınav yürekin sunulan metinlerin katı çoğu hukuki metinlerdir. Bu sayede yevmi hayattaki katı karşıtlaşılmayan kelimeleri bile görmüş ve alşavk olmadığınız kelimeleri çit konusunda kendinizi geliştirmiş olursunuz. Testi dilediğiniz kadar özelleştirmeniz olabilir.
F Klavye Dersleri
F klavye dersleri ile baş başa on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı enikonu farklı. Diğer sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Sahiplik Parmak Çhileışması
• Sağ Sahiplik Parmak Çhileışması
• Sol Sahiplik Çhileışması
• Sağ Sahiplik Çhileışması
Q Klavye Dersleri
Q klavye dersleri ile baş başa on inç yazmayı öğrenmeye serlayabilirsiniz. Sitenin arayüzü ve sınav aracı enikonu farklı. Diğer sitelerden farklı olarak sunulan bu arayüzünde okullar tarafından sıklıkla kullanıldığı ve beğenildiğini görmekteyiz. Özellikle derslerin şu şekilde oluşu kullanıcıları kendisine fanatik bırakmıştır;
• Sol Sahiplik Parmak Çhileışması
• Sağ Sahiplik Parmak Çhileışması
• Sol Sahiplik Çhileışması
• Sağ Sahiplik Çhileışması

Zabıt Katipliği Mülakat Soruları
Zabıt Katipliği Mülakat Soruları, mesleki bilgi, genel tarım ve çıkmış mülakat sorularından oluşmaktadır. Mesleki bilgi içerisinde; Zabıt Katipliği, yazar mevzuatı, genel tüze kavramları, adli terimler, Doğruluk Bakanlığı Teşkilat ve Görevlerine ilgili sorular arazi almaktadır. Genel tarım içerisinde; Atatürk İlke ve İnkılâp Tarihi, Cumhurbaşkanlarımız, Türkiye’nin ve dünyanın enleri kadar katışık ve şimdiki sorular bulunmaktadır. Çıkmış mülakat sorularında ise; meydana getirilen mülakatlar sonrasında internet üzerinde kullanıcıların yorumlarında tamlanan sorular derlenerek vahit yanıt halinde sizlere sunulmuştur.
Zabıt katipliği mülakat sorularının semtı sıra müserirlik mülakat soruları ve İKM mülakat soruları da arazi almaktadır. Adaylar yukarıda belirtmiş evetğumuz mesleki bilgi, genel tarım ve çıkmış mülakat sorularından mülakata ilgili olarak çhileışma yapabilmektedirler.
Klavyede Hızlı Dolak
Klavye kullanmaya ne kadar hileışmış olsanız da çit momentumınız artmıyor mu? Ihtimal bile atladığınız 1-2 küçük amma önemli derece olabilir. Vakit kaybetmeden hemen çoğumuz yevmi hayatta klavye kullanıyoruz. Kimimiz külah oynarken kullanıyor, kimimiz çhileışırken; kimimiz ödev yaparken ve kimimiz serkalarıyla haberleşirken. Bu aleti hızlı dökmek ise amacımız ne olursa olsun can kurtarabiliyor.
Biraşırı sima klavye kullanırken sol elini ‘ASDF’ harflerinin üstünde, sağ elini ise ‘JKL’ harflerinin üzerinde tutuyor. Bu yaklaşık momentum yürekin kılgın bir konum nüshalabilir, ancak dakikada 50 kelimeyi aşmak istiyorsanız ellerinizi berenarı elan açmanızı öneriyoruz. Örneğin sol yönetim parmaklarınızı ‘AERH’ ve sağ yönetim parmaklarını ise ‘MOP’ harflerine andıran sara açarsanız, bu pozisyona hileıştıktan sonrasında klavyenin arazi adına kolayca ulaşmanız kolaylaşabilir.
Klavyede Nite Hızlanılır?
Yazarken yaptığınız bir lügat hatasından sonrasında ‘backspace’ tuşuna basılı gerçekleşmek ya da arka arkaya basmak size ahit kaybettirebilir. Fakat son yazdığınız kelimeyi top silen bir tuş kombinasyonu mevcut. Windows’ta ‘Ctrl+Backspace’ ve MacOS’ta ‘Option+Backspace’ tuşlarıyla imdi lügat silmeniz 3 saniye süreceğine hastalıklı saniye de sürmez.
Amiyane bir klavye, masadan yüksekliğinize bakılırsa yazarken değinizi yukarı ya da aşağı muhik bükmenize ne olabilir. Fakat eğimi ayarlanabilen ve bilek koymalık bölmeye iye, ergonomik bir klavye; parmaklarınız dışında elinizin tek yerinin çhileışmasını gerektirmez.
On Parmak Klavye Nite Öğrenilir?
10 Parmak Klavye yahut On Parmak, görme duyusunu kullanmanıza icap kalmadan, klavyedeki tuşların yerini ezberleyerek ve çit esnasında 10 parmağınızı etkili olarak kullandığınız bir klavye tekniğidir. 10 inç klavye kullanırken, klavyeye bakmanıza icap kalmadan vücudunuzun kas hafızasını kullanarak elan hızlı ve aktif şekilde yazabilirsiniz. İki inç yahut gelişigüzel klavye kullanma tekniklerinin aksine 10 inç klavye, hem elan azca yorucu hem bile en doğurgan klavye kullanma tekniğidir. Site üzerinden on inç yazmaya ilgili olarak biraşırı doğurgan etkinliğe ulaşabilmeniz mümkündür.

Klavye Çalışması

Klavye Hız Testi

Klavyede Hızlı Yazma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir