MedreseRadyo Risale i Nur

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı tamamen önlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe üzere bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta ihtimam veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store üzere kılgı marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Başkaca genel ağ sitesi üzerinden müntesip bölümleri ziyaret ederek ücretsiz şekilde ihtimam alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya üzere bir çok kıtada kılgı üzerinden neşriyat fail kılgı yevmi yüzlerce zaman dinlenerek dünya yüzünde İslamiyet’in daha hızlı tanılamanmasına vasıtalık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo tarafından strüktürlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde habitat dışında canlı benzeyen arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını referans ederek onlara bu konuda yardımcı olabilirsiniz.

Başkaca MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile müntesip videolar yayınlar yaparak habitat dışında bir çok insanoğlunun İslamı aşinalık noktasında bir köprü vazifesi strüktüryor. Bilindiği üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey hanek ettiriyor. Eserin bu denli yüksek başüstüneğu bilindiği bâtınin kılgı ve başka sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya tutmak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini ziyaret etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça hanek ettiren kılgı filvaki görülmeye mesabe. İnternet sitesi tamamen taşınabilir uyuma iye ve bir çok yabancı dilde ihtimam verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Zati hali hazırda genel ağ sitesi ötümlü vüruttirilmekte ve kullanıma daha müsait bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çaldatmaışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan selen sanatkârmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde aldatmaıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en birinci sınıf seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en yeğin şekilde temaşa edilmeye çaldatmaışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce in hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en yeğin şekilde faydalanmaktadır. Zati kılgı marketlerden bakmış olduğunız vakit uygulamanın noktaının ve indirilme rasyoının ne denli ali bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında filvaki doğru bir iş çıyaşlıp insanlara en yeğin şekilde ihtimam vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir