Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. Ilkin bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler için üretilen elan ancak modelleri bile mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını dikilmek için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar tarafından da kullanılmaya mebdelandı. Hatta unutulmaya faça tutmuş bir batı geleneğine nazaran, düğünden sonra gelinin jartiyeri vazıh ilave ile satıma sunulur ve yeni evlilere maddi hamil esenlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine doğruca fırlatması o dönemlerde jartiyer ile beraberinde gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler dernek dansında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birşu denli bay dergisinde hatun vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile konum almaya mebdeladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle beraberinde kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zaman bile olduğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu denli rikkatli olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişuygun rahatsız etmemesi gerekir. Moda bölümü bundan sonra jartiyeri vahit şerha olarak satmanın birlikte birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen ekipmanı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen ancak anbean liberalleşmeye doğruca revan seks oyuncaklarının satın aldatmaınmasıyla ait olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve konuya küşayiş gelmek için aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri süresince özellikleri açısından değişiklik gösterse bile asıl mebdelıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları vahit başına yahut bir partnerle her yaşfecir anatomi tarafından çok lakinçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve dünya genelinde en çok satın aldatmaınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Birtakımlarına nazaran seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına nazaran ihtiyaç, hayata nitelik bindirmek için bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada yâr birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı benimsenilmeyen kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara güne doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop muamelelerinde hafi olduğu için satın aldatmaırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten kâm düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla eğleşmek temelı seks oyuncağı muamelelerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre bağışlamak, hizmetlevselliği üzerine haber edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve nefiy yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için mefret çaba kullanma etmelidirler. Başkaca; bundan sonra gelişen uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan aldatmaışmutaş elan emeksiz ve erinçli olmaya mebdeladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks balkonında yaşanan problemlerın tartışılması, işşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı için ihtiyaç olsada satın aldatmaımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin temelsizlığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar afiyet sorunu olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste yeksan haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete nazaran eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel bol bolamat düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop muamelelerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, balkonına cıvıl cıvıllık bindirmek, elan uygun bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çlakinşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek için sex shoplardan aldatmaışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan muamelei memnu olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı konstrüksiyonlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra mefret gelişmeler ve eşeysel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler sanarak korktuğum doğruca olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ait aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri vahit şey kaldı o da duygu. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile beraberinde size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, hizmetleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun kâm haritasını çıkarmakta berenarı keskin ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona nazaran eylem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu hizmetin en emeksiz yolu. Başkaca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın iletişim kurmaktan ve işşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en şiddetli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne denli rahatsız edici bulunduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis façaüğünün penisinizi sıkarken münhalbağışlamak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Eşeysel haz ne yaparsanız konstrüksiyonn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir ket tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan uygun seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak uygun bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç aldığınızda iyiki bu yazıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir