ucbasaktarim.com: Geniş Ağızlı Gübre Serpme Makinası

Üçesasak Ekincilik, ziraat makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Ense Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri bâtınin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına şayan olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mütenasip alet ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli gıda üretimi, giyecek ve barınma düzlemını katkısızlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ziraat hayata geçirmeye esasladı ancak günümüzde toplumun sadece çok önemsiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını hakkındalayacak tarımsal üretimle meşguliyetmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, ziraat ve ziraat makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan istem ve ziraat kesimünün giderek çeşitlenmesi, ziraat makinelerine olan ihtiyacın da artmasına sebep olmuştur. Uygulayım bilimi ile baş başa gelişen ziraat makineleri, ziraat aletleri, otomatik ve yardımcı ziraat makineleri üzere ekipmanlar ziraat sanayisini canlandırarak süreklilığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Ayrıca sadece ziraat kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de giderek artmaktadır.

Üçesasak Ekincilik , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağcıl üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü ve ali üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en güzel hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çhileışanı ile dinamik ve zahmetlilü insan kaynağına ehil olan Üçesasak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık makine üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine ulanmış ayar sağlayıcı Üçesasak Ekincilik; koyu Ar-Ge çhileışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ruzuşeb yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçesasak Ekincilik ürünlerinin hem il zarfında hem de il dışında güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Ekincilik, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin şayan ve muvazeneli bir şekilde dağıtımını katkısızlar.
Gübreyi yeterli ve essah bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile zait basma tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları sebebiyle tarla üzerinde henüz az efor harcama ederek çok henüz katkısızlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası sebebiyle çok henüz katkısızlıklı kalır ve toprağınızdan henüz zait yemiş ve sebzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması bâtınin kullanılan miktarların katkısızlıklı bir şekilde ayarlanması katkısızlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz müsmir bir şekilde yetişmesini katkısızlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en majör gereksinimlerı olan gıda maddelerini katkısızlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı katkısızlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını katkısızlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve ilgi edilmesi müstelzim bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz müsmir hatimelar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Ekincilik olarak bir diğer ürünümüz olan Traktör Ense Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dünya seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona ya da kategorik bir hendek kazısına geçmek bâtınin geniş olarak kullanılır. Ense yükleyici ile baş başa bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Ense yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi dünya seviyesinden kaldırmak bâtınin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut hendek kazısı üzere alanlara geçmek bâtınin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli art yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı üzere sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çızevcelabilir bir sargılantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değişlemtirilebilir ve birgeniş ağababaşmanla da hoşgörülületilebilir. Asıl dahişenler ekseri hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çhileıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da deprem ettirilir. Teleskopik portörlara bakarak oranla sakıt maliyetleri ve çok cephelilükleri de art yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör art yükleyiciler bâtınin tercih edilebilecek birgeniş üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın kurum gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem de kalite olarak avantaj katkısızlayabilir.
Üreticilerden satın gâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri kesimünün önde gelen üreticilerinden Üçesasak Ekincilik’ın art yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek haber sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri olta bitkilerinin derç ve balyalama işlemlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu bünyelması işlemlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçesasak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da ziraat makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Yem kompozit makinası, besi hayvancılığı yahut mazot hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme kız sırasında iş engelünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine ilgi edilmediği çağ efsaneviın mazotü ve etinden randıman hileınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk girişim olarak besleme kız sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını katkısızlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim bütün gıdaları yekta seferde alabilir ve henüz güzel beslenebilir. Yem karmanın bünyelması efsaneviın tüketmesi müstelzim bütün gıdaları bir araya getirerek henüz güzel beslenmesine böylece henüz zait randıman almanızı katkısızlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile baş başa Yem Katışık Makinaları da Üçesasak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu üzere en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (Standart) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi bünyesı kibar ve müsmir bir tarımsal üretim bâtınin majör avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan ziraatı bâtınin önemli bir köprü işlemlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz güzel durumlara gelmesi bâtınin tarımsal ihracat noktasında Üçesasak Ekincilik olarak bütün çhileışanlamış olurımızın ulamasıyla baş başa
Üçesasak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Ot Toplama Tırmıkları ve devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir