valorant hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında ülke almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) kumar içre allıkışveriş yapılabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kumar dâhilersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle allıkışveriş yetişmek dâhilin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile allıkışveriş yetişmek o derece zahmetsiz değildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamele yapıldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek dâhilin ya da oyunda elan bir tomar tabanca gücü kabilinden hilelere sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini bakış ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri dâhilin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler dâhilin oyunu elan yeğin oynamanızı sağlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere ülke mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de ülke mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına illet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi dâhilerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kumar içinde ülke saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine sarrafiyevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Kumar içre satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öbür oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında ülke saha UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu dâhilin dâhiline zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilişik gharabelik ve öbür oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, haddizatında kumar yapımcıları tarafından turnuvalar esnasında tekmil oyuncuların nerede olduklarını seyircilere görünmek dâhilin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu sistem hacklenerek kötü amaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya sarrafiyelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek dâhilin sabah akşam yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çallıkışmasını engellemeye çallıkışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi dâhilin her devir bir yöntem bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında ülke saha duvarların arkasını müşahede özelliğine ehil olurlar. Eğer rakip bir örekın arkasında yahut oyunda ülke saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu alengir sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz karşıtsında sizi sinerjilü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine için kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot vahit söz kabilinden görünse de haddizatında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, gaye dercetmek yahut bir nesneyi nişan dercetmek mealına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin kendiliğinden olarak yapılması mealına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise kendiliğinden olarak nişan iktibas mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir