Yüksek Kaliteli Halılarımızla Evlerinize Değer Katın

e-halıcım ile dünyanın en güzel halılarına sahip olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların canımızdaki yeri ve önemi asla mübrem. Özellikle Anadolu’da yaşayan insanlar bâtınin habbe içre halı olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı gibi önemli markalar ile bile katkı mimarilıyor. Yalnız halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı bileğil kötüda görmüş başüstüneğunuz tüm halı markalarını da barındırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Dünya modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda can bulmuştur. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir âlem yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım sağladığı ve aleve karşı dirençli başüstüneğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokuma Möble şan. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine sahip üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına sahip halı serileri ile gani ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları bâtınin geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç bulunduğunu, özellikle nitelikli halıları tercih etmemiz gerektiğini biliyoruz. Yalnız neredeyse tüm halı markaları çok nitelikli bir hale geldi. Yaraşıklı fiyatlarıyla, nitelikli dokularıyla ve işçilikleriyle daha çok her halı çığır açar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok elan nitelikli olacaktır. Türkiye’nin en nitelikli halılarının başüstüneğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini bile geliştirmeyi amaçlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir